The Mentalist 6. sezon 5. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @arassedat46;

  yorum yazmak ıcın üye olmak bugüne nasipmiş tahminimce cbı da lısbonun ekibinde 1 redjohn adamı var Bu adam cho olsa cok tahmin edildik şaşırılmıcak klasik olurdu rigsby desen lisbondan sonra en cok çalışma geçmişi olan ve bıraz ajanlık yapmak için saf biri bana kalırsa van pelt ajan cıkacak teamda istihbarat onun elinden geçiyor herşeyi RJ ye ucuruyor ırıspı kızı

 2. @swiss;

  Hatun diziye hamile girdi, şişti doğurdu 5. sezonda dal gibi oldu. Geçen bölümde de vücudu gördük. Oyuncu olsa da olmasa da daha bilinçli oluyorlar orası kesin.

 3. @TheMentalist;

  dızının altında cıkan reklam gıbı seyler ne yahu uyuz oldum

 4. @TheMentalist;

  iyi bolumdu

 5. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @thebadwolf;


  Şu Kira yı Summer a bir ben mi benzettim acaba. :D Red John Cho nun tipine göre kız seçmiş. :D

 6. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @mjo;


  LEVERAGE dizisinden taniyip sevdigimiz Beth Riesgraf nam-i diger Parker, Jane e Red John karsisinda leverage; kazandirdi. Belki gonderme degildi bilemiyorum ama hos bir tesaduftu :))

 7. @movie;

  Adım adım Red Johna

 8. @xeo;

  insanları bu kadar iyi okuya bilen bir kişi ses analizi hakkında hiç birşey bilmemesi biraz mantık dışı gibi geliyor. biliyoruz ki ses insanları ayırt etmek için kullanılan en güçlü şeylerden birisidir. diyeceksiniz ki ses tonunu değiştirecek cihaz kullanıyordur, bu durumda konuşma tarzı diyeceğim bende :D, ne bileyim red johnla telefonda konuşmak , birebir iletişim halinda olmak çok önemli bir olay fakat bunu görmezden gelinmesi saçma. yinede dizi heyecanını yitirmiyor, teşkilatlanma olayını saçma bulsamda.

 9. @keslantatavayi;

  1) bu jimnastikçi otel odasın da öldüğünde.. balkon kapı eşiğinde elastik jimnastik bandı olması gerekmiyor mu..yoksa kaşla göz arası elastik bandı bi yere mi sakladı..
  2) kimball cho, ofisine dinleme cihazı koyan kızı niye tutuklamadı

 10. @the_red_john;

  bu visualize parelel devlet gibi bişey:)

 11. @Fight4Freedom;

  Lan cho manyak bişey ya :D Bu arada red john yakalansın artık 6 sezondur yakalanmasını bekliyoruz yani dizinin adı the mentalist değil Red John vs jane olsa yeridir :D

 12. @Sherriff;

  Three Point In Left Arm :) Thats Good :)

×