<

The Mentalist 2. sezon 23. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
The Mentalist 2. sezon 23. bölüm Red Sky in the Morning
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @MMTDMR;

  super finaL

 2. @silagultenk;

  abi efsaneydiii

 3. @somanay;

  bi allahın kulu da yardım etmez mı yaw

 4. @somanay;

  su reklam isini nsıl cozebilirm ekranı buyutunce bi kosede reklam donmeye devam ediyor yardımmmmmmmm

 5. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @bidost;


  ben finale bayıldımmmm !!! finaldeki red john sahnesi çok hoş ve etkileyiciydi. her zamanki gibi yine lisbon kurtaracak jane'i diye beklerken red john kurtardı ya :)) bu arada red john un jane i bir türli öldürmeme sebebi ne çok merak ediyorum. jane le oynamak hoşuna gittiği için mi yoksa jane için farklı planları mı var ne yani... çok ilginç ölmemesi için hayatını bile kurtardı adam bariz istemiyor ölmesini ... onu bunu bilmem güzel sahneydi. seslendirme de süperdi bence. ayrıca red john un sahneye ilk çıktığında gerzek öğrencileri öldürmeden önce söylediği cümle de çok iyiydi :)

 6. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @jesseDebra;


  Kristina ile red john muhabbeti çıkacağını biliyordum ama kristinanın onu kışkırtcanı beklemiyordum her neyse red john jane benimdir diyerek bir senaryo olacağını düşünmüştüm şoke edici tek şey 46 bölümdür efsanevi bir katilin bu kadar basit gözükmesi belkide amacı jane'e tarzını belli etmemekti buda çok ince bir düşünce olur sanırım :D ya bilmiyorum kibirli bir katil şu 46 bölümde daha iyi katiller vardır kristinanın hayatı tehlikede bazı bölümlerde yem olarak kullanıldı hayatı tehlikede olan kişiler neden kamera ws. odasına taktırmadılar olay red johna gelince hepsi aptallaşıyo açık veriyorlar o otelin etrafında kamera filanda yoktur kesin red john reyis görntüleri almştır. O değilde jane adam aileni öldürdü yeni manitanıda öldürdü büyük ihtimal senin dibinde 3 kişiyi öldürdü seninle alay etti seni öldürmedi sen hala red john benimdir diyorsun :D

 7. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @48BodrumFB;


  Red John bölümü bekleye bekleye tükenmek üzereydim ki sezon finaline koymuşlardır dedim ve beklediğim olmuş sonunda, şu ana kadarki 46 bölümün en iyisiydi. Keşke Jane'i kurtarmaya gelirlerkenki bölümü de verselerdi :)

 8. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @RomboedriK;


  Red John'un maskesi göründüğü kısmı ile güzel değildi, katılıyorum. Ve sesi çok hoştu. bazıları bunun pek yakışmadığını söylemiş ama bence çok havalı. Red John cidden işinin piiri. Çok cool.

 9. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @luein;

  Bilmiyorum belki biraz fazla zorlama olacak ama Red John un sözlerindeki simetri ibaresine dikkat etmek gerek. Simetri bir bakıma aynı maddeden doğan karşıtlık olarak da tanımlanabilir. Yani Red John ve Patrick aynı özelliklere sahipler -belki de bir kan bağı var- fakat birisi iyiye, diğeri de kötüye kullanıyor bunu.

 10. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Nazenin;

  Öyle böyle Jane'in hayatını kurtardı yalnız Red John ha :) Sadece tahmin ama Red John'un sesi bölümün başındaki (10:13'te) adli tıp uzmanının sesine benzemiyor muydu sanki?

 11. @keslantatavayi;

  hoş görmediğim bişey varsa bu işimin ucuz taklitleridir

 12. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @DeadForLife;

  beklediğim tarzda bir sezon finali oldu 2 şey hariç birincisi red john kristina mı eğer değilse kristina nerde ikincisi red john maskesi :( bence cinayetlerden sonra yaptığı o gülen surat olmalıydı maske olarak taktığı maske biraz saçma olmuş

 13. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @DeadForLife;

  beklediğim

 14. @Dedektif;

  Cok sacma patrick lisbonu aradi cagriyi onca saat hic mi goremedi yav hannibalin sezon finaline benzedi red john vakasinin cozumu finala kalir ancak

 15. @asfew;

  Beklediğim bir sezon finali gerçekleşmedi. Biraz düş kırıklığına uğradım doğrusu.

 16. @KuuzeyTurk;

  manyak bir bölümdü bee ! :D :D :D

×