The Legend of Korra 4. sezon 3. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @KAYA7;

  kuvira da bir sıkıntı olduğunu biliyordum. ..

 2. @Zukoswife;

  The Last Airbender'dan herhangi bir isim,kişi veya olay gördüğüm an çığlık atmak en büyük hobim oldu

 3. @freedomm;

  toph ya ahahahaha :D

 4. @142maho55;

  Toph seni özlemiştik.

 5. @kelevraaz;

  altyazısız olanıda koymanız çok iyi teşekkürler

 6. @Hilkar;

  TOPH Kral Bükücü :D

 7. @Distortion;

  Korra niye tutmadı ki acaba anlayamadım. Ben Aang'i severek izlerdim, Korra'nın hikayesi anlatılmaya başlandığında ilk başta biraz hayal kırıklığına uğradım ama 1. sezondan sonrası bence gayet iyiydi. Bir anda Korra'nın hikayesini anlatmaya başlamaları kötü olmuş zaten tepkiyi oradan aldılar, halbuki arada Aang'in ailevi yaşantısı ile diğer maceralarını ve nasıl öldüğünü anlatan bir geçiş sezonu olsaydı sanırım bu kadar tepki almazdı Korra :( Bir de o ilk sezonda acayip saçmalamışlardı orada çok kaybettiler.

 8. @heisenbeeerg;

  toph'u nasıl da özlemişim

 9. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Khandroma;

  (Yorumun içeriğinde spoiler olabilir, okumadan önce bunu dikkate alınız) Korra güzel bir ivme yakaladı. Kafalardaki sorulardan arınarak bölümü izlersek bunu rahatça hissedebiliriz. Mako ile Bolin'in en başından beri bir ayrılığa düşeceği ortadaydı. Artık her şey daha açık ve daha kesin. Trailer'da gördüğümüz şeylerde açıklık kazanıyor yavaş yavaş. Korra'nın sadece zehirden kaynaklı bir sıkıntı yaşamadığı da ortadaydı, çünkü zehir onu fiziksel olarak etkilemiş olsa da hep geriye dönük kötü olaylar ile alakalı flashback'ler canlandı zihninde. Psikolojik olarakta çok yıprandığını açıkca görüyoruz. Bizim Toph'ta hep olduğu gibi huysuz, yaşlandıkça daha bir huysuz olmuş. Ama çok özlemişim. İleriki bölümlerde neler olacak çok merakla ediyorum. 25 küsür dakika da çok çabuk geçiyor yahu. Severek takipteyiz(m).

 10. @abdn;

  son sezon olmasına üzülüyorum açıkçası.

 11. @EleganTDeviL;

  Geçtiğimiz ay 3.sezon finalini yapan Avatar: Legend of Korra hayranlarıyla erken buluşuyor.

  Büyüklerin de ekran başına kilitlendiği Avatar: The Last Airbender çizgi filmi, yoğun ilgi nedeniyle Legend of Korra ile devam etmişti. İlk çizgi filmin bittiği yerden 60 sene sonrasını anlatan Legend of Korra, bir türlü istenilen başarıyı yakalayamadı. İlk önce online yayınlamaya başlanan dizi, yine de kurtulamadı. Legend of Korra serisine son vermek için yapımcılar son sezonu erken yayınlıyor.

  avatar

  Avatar aksiyon dolu hikayesi, 3 Ekimde başlayan son sezonla bitecek. Yapımcılar yaptıkları açıklamayla Avatar serisinin televizyonlara tamamen veda ettiğini söyledi. Hayranlar Avatar Aangin büyüklük maceralarını görmek istiyordu. İki dizi arasında geçecek ara sezonlar da iptal edildi. Bundan sonra, Avatar ismi çizgi romanlarda ve oyunlarda devam edecek. Balance adlı yeni sezonun kötü karakterini, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz ünlü oyuncu Robin Williamsın kızı Zelda Williams seslendirecek.

 12. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @humeyramine;

  Açıkçası spoiler görmek istemeyen biri niye yorumlara bakar anlamıyorum, adı üstünde "yorum" sonuçta bölümün içeriği hakkında yorum yapılmayacak da ne yapılacak? "Güzel bölümdü" "kötü bölümdü" yazıları için izlemeden yorumlara bakmak nasıl bir amaçsızlıktır, nasılsa izliceksin. Spoiler butonunun olması bile gereksiz

 13. @Kheads;

  Toph da olmasa cidden gerçekleri söyleyen biri olmayacak .. Gerisi saçmaydı her zaman ki gibi

 14. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @palakan229;

  Bölüm yayınlanır yayınlanmaz "Spoiler" içeren bir şeyleri açık seçik yazmaz umarım birileri.. İlla da bölümle ilgili bir şey yazacaksan "Spoiler" butonunu kullan güzel kardeşim. Aha bak hemen "Yorum" butonunun yanında.

×