The Legend of Korra 4. sezon 12 ve 13. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @firat155;

  Çok teşekkürler elinize sağlık

 2. @onemarch;

  çevirmen arkadaşlara teşekkürler. aklınıza sağlık.

 3. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @onemarch;

  valla bu seride en çok hoşuma giden "miiillloo" adamım yaaa :D varrick de iyi bir karakterdi kafa adam vesselam :) bolin idare eder. diğerlerinden bi cacık olmaz. genel olarak, avatar karakteri serinin geçtiği döneme uygun yansıtılmış. bazılarn Aang ile kıyaslamakla çok büyük hata yapıyor. korra, güney su kabilesindeyken asami ile mektuplaşıyordu yaaa, işte ne olduysa o zaman oldu.
  korra ve asami aşkı başladı, yetişkinler için başka bir son sahne yapsaydılar. korra ve asami çılgınlar gibi sevişseydi :D

 4. @KAYA7;

  keşke yeni seriler olsa çok iyi olurdu

 5. @KAYA7;

  bence bu seride iyiydi

 6. @KAYA7;

  Tüm seri boyunca korra öyle korra böyle diyenler oldu .. Bir ker avatar ang zamanı teknoloji bakımından biraz geri , bir düşmanı vardı oda ateş ulusunda artı ang eski avatarlardan ders yardım alıyordu. zehirlenmedi. ve avatar deyince herkes bir tarafa çekilir saygı duyuyordu korra ruhani tarafı zayıf ders verecek tm olarak kimse yok amonun güç alma özelliği zaheer takımı zaten piskopat vatu ayrı birşey kuviranın silahı kızın düşmanlarına bak zehirlenme olayı ayrı birşeydi zaten birde kimse avatarı takmıyor ...eski avatarlar zaten bağlantı koptu kız modern bir zamanda yaşıyor teknoloji falan filan birde korra serisi biraz daha gerçekçi devrim eşitlik cumhuriyet teknoloji özgürlük kavramları filme gerçekçilik katmış

 7. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Labris95;


  Bir diğer hayal kırıklığı. Avatar serisine hiç yakışmadı. Tamam Korra tabi ki Aangden farklı olacak ama avatarlığı bitirdi kız. Gerçekten çok saçma bir sondu. Tamam elbette Korra gibi avatarlar vardı Korradan önceki su avatarı gibi ama Korra Efsanesi başlığıyla bir seri yapıyorsan efsane göstereceksin, hayal kırıklığı değil.

 8. @Fasulye;

  Legend of lesbian güçsüz avatar korra. dizinin ismi böyle değişmeli berbat bi avatar kültürü yaşadık umarım gelecek projeleri düşündükleri zaman güzel bir iş çıkarırlar

 9. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @RockNRollTr;


  eski avatarlarla tekrar bağ kurabilseydi keşke :((

 10. @Kamoneraj;

  Şöyle düşünüyorum . Korra, tamamen aangle zıt olarak kurgulanmış neden mi?
  -Aang harika bi hava bükücüydü Korra ise en çok hava elementinde zorlandı.
  -Aang erkek, Korra kız
  -Aang açık tenli, Korra esmer
  -Aang ateş kralını öldürmemek için bükücülüğü almayı öğrendi, Korra ise zaheerle dövüşürken babasının öldürüldüğünü sandığı için buradan çıktığımda hiç biriniz yaşamayacaksınız demişti
  -Aang uysal nazik ve dostane, Korra hırslı mücadeleci
  -Aangin tek düşmanı Ateş kralıydı, Korranın düşmanları ise su bükücü Amon ve unalaq, Haca bükücü zaheer, toprak bükücü kuvira.

 11. @baranuzuner;

  bak şimdi harika bi diziydi her yanıyla beğendim diyemem ama çok beğenmiştim fakat bu final nedir abi sen neyin kafası bu kadar güzel diziyi niye bayat bayat bitiriyosun bu son bari herkes bi arada falan olsa hiç tatmin olmadım ayıptır. ve ayrıca yeter abi ne lezbiyeni (olsalarda problem değil de hoş) adamlar ne anlatıyo biz ne anlıyoz bükücü ve bükücü olmayanla arasındaki bağı anlatıyolar SOKKA=ASAMİ olarak görüyorum bu imgede

 12. @Taalan;

  bitmesin yaaa :(

 13. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @simkoc;


  Tenzin olsam Korra'nın ağzının payını verirdim. Kız Avatar ismini kirletti resmen. Böyle bir son beklemiyordum. ATLA serisinden sonra Avatar'ın ismini karaladı resmen Korra. Şu ana kadar kötü adam olarak gösterilmiş insanlardan biri Avatar olsaydı çok daha izlenesi olurdu bu seri. Batırdıklarını anlamışlar ki sonda Korra ve Asami'yi yakınlaştırıp çoğu hayranın desteklediği bir çifti gerçekleştirmişler. (Doğrusu bir çocuk filminde bu ne kadar doğru oldu bilemiyorum. Asla homofobik bir insan değilim. Yaoi izler ve okurum da ama bu son gerçekten saçmaydı. Bütün saçmalıklarını bu sonla kapatmaya çalışmışlar. Beş-altı yaşındaki çocuklar anlamasa bile on yaşındaki bir çocuğun sonda neler olduğunu çok rahat anlayabileceğini düşünüyorum. Dünyanın çoğunluğu hala homoseksüelliği kabul edememişken böyle bir çocuk dizisine homoseksüelliği sokmaları oldukça saçma.) Yani kardeşim demek ki anlamışsın seriyi batırdığını bari biraz Aang yüzü gösterip gülümsetseydin bizi. ATLA serisinde bile Roku'nun yüzünü daha çok görmüştük. Eski seriden birkaç karakteri gösterseydiniz hoş olurdu. En azından Zuko'nun eşi kim, Sokka nasıl öldü öğrenseydik hoşumuza giderdi.

 14. @dean1;

  böyle bir sondan sonra raava avatar korrayı terk eder ve avatarlık sonsuza dek biter :) güzeldi :)

 15. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Sarabist;

  bir lezbiyenliği eksikti avatarın :D

 16. @Merhaba;

  koca bir avatar serisi de bitti korranın deyimiyle "It's over"

 17. @Merhaba;

  altyazı çevirmeni bu serinin bittiğini söylüyor biz ondan daha iyi mi bileceğiz o yüzden korra ya elveda diyelim diğer avatar belki onla bir bağ kurup görüşür gerçi korranın süper bi öğretmen olcağını söyleyemem

 18. @Merhaba;

  yalnız abi yeni sezon çıkmıcak korra bitti ama yeni avatar hangi ulustan olacak merak konusu bence ateş ulusundan olsun

 19. @mare;

  Yeni sezon çıkıcakmı?

 20. @mare;

  Yeni Avatar çıkacak mı

 21. @cagann;

  bizede bi umutla yenisi gelecekmi diye beklemek düşer :( dıugulandım.

 22. @zahrikoyu;

  Gitti gönlümün efendisi

 23. @dpulat;

  Yapımcılarında onayladığı gibi ikili arasında romantik bir ilişki var. Bence finalle ilgili bu konuda anlaşılması gereken en önemli şey Korra ve Asami milyonların hayatını kurtardı. İkisi de zeki ve iyi insanlar. Bu iki karakteri 4 sezon boyunca tanıdın, sevdin. Birbirlerine karşı romantik duygular beslemeleri bu iki karakteri senin gözünde iğrenç, günah, normal olmayan yapmamalı. Birbirini seven tanıdığın iki insan görebilmelisin.

 24. @Durruk;

  el ele tutuşunca lezbiyen mi oluyorlar? kafaya bak yahu.. Niye herşeyi cinsellikle yorumluyor sunuz? sevgi sadece birbirinin içine girmek mi oluyor? Ailene veya yakın arkadaşlarına senin beslediğin sevgi bu olabilir.. fakat insanları kendin ile aynı kefeye koyma.

 25. @SesliSites;

  Harika finaldi

 26. @fxfy;

  krallıklar biter, cumhuriyet gelir. lezbiyenlik gelir avatarın soyu kesilir. işte denge!!!!!

 27. @Mustafa305;

  Böyle bir sonla diğer karakterleri dışlanmış gibi göstermek yerine, herkesin yanyana, birarada olup Hava Tapınağından Cumhuriyet Şehrine doğru baktıkları ve aynı zamanda efsane bi müziğin de çaldığı (Skyrim V in trailerındaki ending müziği giderdi bence) bir sahne çok daha hoş olabilirdi. En azından bundan daha tatmin edici olurdu izleyici kitle için bana kalırsa :))

 28. @oqz60;

  birisi şuna cevap versin komple mi bitti yoksa sezon finalimi ??

 29. @TheHound;

  Finalde Aang'in çıkmasını son saniyesine kadar bekledim. Zuko filan görünseydi hadi Toph da olurdu. Zaten genele baktığımızda çok az bilgi verildi geçmişle ilgili o da 1. Sezonda. Ama dizi böyle bitmemeliydi ya hikaye böyle bitirilmemeliydi. Şu 4. Sezon aralarında ki en kötü sezondu şu dizide. 3. sezon bitti tamam güzeldi sonu hemen 1 ay sonra 4. sezon final yapcaz dediler. Neyin acelesiydi bu. Keşke Avatar dünyasına yakışır bir final olsaydı. Koskoca hikayeyi bitirdiler. Oysaki Korra başladığında büyük umutlarım vardı. En büyük hata bu dünyaya teknolojiyi katmalarıydı. Bizi o Aang'de ki mistik havaydı etkileyen zaten. Abi bi kere o dev robot nedir ya hangi ara yaptın neyse ben çok uzattım bence 1 yıl olmadı 2 yıl sonra yeni bi Avatar dizisi çıkar.

 30. @Mehmet3;

  bundan sonra 5.sezon çıkmıcak diye biliyorum ama inşallah çıkar bilen varsa söylerse süper olur

 31. @ardametesar;

  Bir Toph şov beklerdim hani... Toph kendini az gösterseydi finalde mükemmel olurdu. Neyse, bu final sezonun tüm bölümlerinden kat ve kat daha iyiydi.

 32. @arapcukko;

  Çocuk filminde öyle bir sahnenin yayınlanması yasal olmadığından kesilmiştir diye düşünüyorum

 33. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @mediasyon;

  Ne kadar bağnaz bir toplumuz biz ya. Yorumlara bak el ele tutuşan iki kadın görüp lezbiyen diyorsunuz.

 34. @ScottMx;

  şimdi bir daha avatar çıkmayacak mı ?

 35. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Ryuzaki;


  Harika bir finaldi! "Lezbiyen" diyen kafaları merak ediyorum. Verilmek istenen mesaj, bükücü olan ve olmayanın arasında ki dengeydi. İçiniz fesat.

 36. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @TheBigOnur;

  4.13.25 ten hayatımdan 1300 dakika çaldılar. kendimi dolandırılmiş hissediyorum

 37. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @dac;

  isaçmaydı bence i

 38. @freenzee;

  El ele tutusup gittiler diyemi herkes lezbiyen yazmış acaba ?

 39. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @asker007;


  harika bir sondu

 40. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Merdumgiriz;


  aynı cinsiyetten 2 kişinin el ele tutuşmasının tek çağrıştırdığı şey eşcinsellik mi sizde? ne kadar saplantılı insanlara dönüşmüşsünüz.. orda anlatılmak istenen farklılığın(bükücü ve bükücü olmayanlar) kardeşliği ve yoldaşlığı. abaza beyinlerin anladığı tek şey ise seks.

 41. @Lonarad;

  bu final bölümü müydü şimdi?

 42. @memooss;

  asaminin ve avatarin ruhlar gecidinde el ele tutusmasi bir bukucunun ve bir bukucu olmayan kisinin ruhlarla ve kendi aralarinda kusursuz bir dengede yasamasini simgeliyor siz bunu nasil anlamazsiniz 4 sezondur adamlar bunu basarmaya calisiyo !!

 43. @SimonPetrikov;

  son anına kadar sezonun en iyi iki bölümüydü ama sonunu sanki çok aceleye getirmiş kestirip atmşlar gibi.

 44. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @mazot;

  Sondan anladığım kadarıyla Korra ve Asami lezbiyen.

 45. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @fatal_devil;


  The Last Airbender'dan sonra çıkmış, bi türlü ritmini yakalayamayan, bi türlü tempoyu tutturamayan, sürekli şansını farklı konu ve farklı kötü adamlarda deniyen bi seri için mükemmel bi son olmuş. Her karakterin güçlü olduğu düşüncesi verilmeye çalışılmış ama avatar arka planda kalmış. Bu kadar ucu açık, bu kadar beklenileni karşılamayan, bu kadar kötü bi son olabilir. Son bölüme kadar belki seriyi düzeltirler diye izledim ama ümitlerim boşa çıktı ! ve avatarın lezbiyen olması wtf !? arkadaş sen çocuk kanalında yayınlanıyosun ya, ayrıca bi Avatar serisine yakışmadı(her ne kadar eşcinsel düşmanı olmasam, onların görüşüne saygı duysamda). Keşke Avatar serisi sadece The Last Airbender gibi efsane bi diziyle aklımızda kalsaydı.

 46. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ilos;

  küçük izleyici kitlesi falan var sonucta belirgin bi şekilde asami ve korrayı göstemezlerdi onlar iki kız arkadas gibi dusunmeliler diyedir belki :D ama birbirlerinden hoşlandıklarını anladıkk

 47. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @54tatanga54;

  saçma bir finaldi.iyiki bitti yeni seri başlar inşallah . lezbiyen korra iş başında

 48. @saveoursouls;

  unalaq'la özgürlüğü, Amon'la eşitliği , Zaheer ile anarşizmi kötüleyen tam bir hollywood dizisi olmuş. sevdik mi? sevdik ama her anaakım sanat eseriyle biraz daha kirleniyoruz

 49. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @mehmethant;

  korrayı neden lezbiyen yaptılarki şimdi birden bire.

 50. @efexxl;

  bence cok güzel bir diziydi her hafta cıkması için sabredemiycek olmak üzücü the legeng of korrayı cok özleyeceğiz umarım yeni bir avatar serisi cıkar ve izleriz

 51. @alexan;


  [niye lezbiyenler ya]

 52. @stasdln;

  ben ateş krallığından avatar istiyorum :D:D

 53. @heisenbeeerg;

  her ulusun bir avatarı olarak 4 seri yapsalar muhteşem olurdu

 54. @heisenbeeerg;

  vay be bu seride bitti. yeni avatar çıkacakmı? çıkmayacaksa birdaha avatarın yeni bölümünü bekleme ve izleme keyfini çok özlicem

 55. @REDWOOD;

  Bitmesin yaa :(

 56. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @142maho55;


  varrick ile zhu lii ye de çok sevindim

 57. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @xeiquan;

  dizi iyice berbatlaştı yaa

 58. @ThAsBe;

  Toprak krallığından avatar istiyoruz.

 59. @142maho55;

  Bölüm muhteşemdi final olması üzüyor insanı korra hakkını yememek lazım sonunda gösterdi kendini bu arada neredeyse ilk sezondan bi neredeyse herkez var bölümde umarım yeni bir serisi çıkar :-)

 60. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Arecoba;


  Korra lezbiyen olmasaydı daha mı iyidi acaba ya. Yani çocuklarda izlediği için öpüştürmemişler ama en olabilecek şekide yansıtmışlar ekrana. 4 sezon izledik aklımda Korra'nın cinsel tercihleri kalacak malesef. Senaristler genel olarak izleyiciyi şaşırtmayı beceremeyince en son böyle bi yola başvurdular galiba.

 61. @bussrra;

  bence bölüm gayet iyiydi.Evet hepimiz Aang'i seviyoruz ama Korraya da haksızlık ediliyor bence çünkü Aang'in tüm sezon boyunca tek bir ciddi düşmanı vardı ateş lordu,ulusu . Korranınsa hemen hemen her ulustan ciddi düşmanları oldu . Aang tek bir kişi ile mücadele etti bir ateş bükücü ile evet çok güçlüydü ama Korra Amon,Unalaq,Vaatu,Kuvira hepsi ile baş etti 4 sezonda farklı farklı büyük düşmanları oldu.Bence iki avatar da kendi arasında mükemmeller. Farklılar . Aang'in yeri apayrı. Ama Korra'da tüm arızalarına rağmen iyi bir avatar olmayı başardı. Dizinin sonu bencede değişikti daha farklı beklerdim illa da aşk ile bitmesine gerek yoktu tabiki.genel olarak çok iyiydi... Umarım korra'nında çizgi romanları çıkar :)

 62. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @vilola10;


  zhu li ve varrick harikaydı , bolin in toprak bükmesi harikaydı , korrada azıcık avatar olmaya başlamıştı tam , mako :( ve ayrıca o son neydi ya korra mako dan bıktıda asamiyle mi çıkmaya başlıcak kızkıza takılalım falan dese neyse

 63. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @nanoeray;

  ve avatar serisi sona erer. bundan sonra yeni bir avatar animasyonu gelmeyecek yapımcılar açıkladı.

 64. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Mustafa305;

  Finali izlediğim gibi gidip Steam'den oyununu indirdim size de tavsiye ederim oyunu.. Gerçekten Avatar olmanın tadını alıyosunuz :))
  Başlarda güçlerinizi kaybetseniz bile ;)

 65. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @MrTeaper35;

  Bükücülük yerine teknolijinin ve metal bükücülüğün daha çok kullanıldıgı bir seri vardı ve final yorumuna gelırsek bunun içinmi bekledik biz? kötü bir serinin kötü bir finali umarım Avatar Wan veya teknolojinin olmadıgı bir seri çıkarırlar zevk yok yahu

 66. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Numenorean;

  korra'nın biseksüel oluşu erkeksi duruşundan, maskülenliğinden belliydi ve saçını kesmesi vs. bu karakteri yansıtıyordu, ve sezon içinde asami ile sürekli yakınlaştırmışlardı, şahsen ben anime dışındaki bir çizgi yapımda böyle birşey beklemediğimden hep dostluğa vurmuştum ancak finalde dumur oldum..

 67. @dangerbird;

  iyi güzelde avatar haline geçip robotu tek başına indirdiği sahne nerde 2 bölümde 5 saniye falan avatar halinde geçti

 68. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @yagizerdem;

  Tek kelimeyle berbat bir finaldi. Tam bi fiyasko. Yazık.

 69. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @mare;

  Toprak krallığından avatar çıkacakmı
  Bölüüm iyidi

 70. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @jamiryu;


  korra ilk lez avatar oldu

 71. @AlanGold;

  Güzel bir animasyondu. Fakat Korra'nın geçmişteki avatarlarla bağlantısını geri kazanabilseydi daha iyi olurdu.

 72. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @bercker;

  Arkadaşlar bu serinin devamı gelecek mi çizgi roman manga vs bir şekilde? Ve korradan sonraki avatar toprak ulusunundan biri olacaktır ama bunu görecekmiyiz acaba :D

  NOT: altta ağır spoiler var izlemediyseniz kesinlikle tıklamayınız
  Ulan bir tek ben mi asamiyle korra son sahnede elele tutuşurken aha öpüşecekler diyen. Öyle olmamış olsa bile baya o havayı vermişler ağır östrojen kokuyordu son sahneler :D

 73. @khione;

  uzun zamandır beklediğim bi bölümdü keşke final olmasaydı ya da keşke son avatar serisi de olmasaydı toprak krallığından çıkacak avatarıda merak etmiyo değilim bence 4 seri olmalıydı her seride bi ulusun avatarı anlatılsaydı çok daha güzel olurdu

 74. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ogulcan;


  lezbiyen oldular demeyin ağlarım !!!

 75. @burcubugra;

  sonunu bari güzel yapmışlar begendim bu defa ama son artık final oldu yaw

 76. @burakkoca18;

  Bitti mi yani? Bu kadar mıydı?

 77. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ysfbrk;

  bütün sezon finalde toparlıcaklar diye bekledim ama nafile. önceki finaller daha iyiydi bence.
  hani bitiriyoruz ya daha az dövüşelim daha çok sarılalım barışalım gibi bişiydi. ama sonunda varrick zhuliye evlenme teklif etti:D

 78. @dilaraduran;

  eğer ateş kralının da buna benzer bir şeyi olsaydı...yani bilemiyorum
  güzeldi.

 79. @FlyingWhale;

  harika! umarım yeni bir avatar serisi daha yaparlar gerçekten çok isterim :)

 80. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @madpally;


  ya tamam ,son sezon , bitecek , bilioduk ama yine de ... en son da "SON" yazınca üzüldüm.

 81. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @DaddysBoy;


  korra ile asami niye biseksüel gibi davranıyor anlamadim sonu baya kafa karıştırdı az daha öpüşücekler sandım :D

 82. @trumannnn;

  ya böyle son mu olur

 83. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ErayYEGEN;


  Çok saçma! Gerçekten de ne Last Air Bender serisine ne de önceki sezonlara yakışan bir son değildi. Şu ana kadar hiçbir kötü karakter sadece konuşmayla ve iknayla alt edilememişti ki mantıklı olan da budur. Çünkü bu karakterler her zaman hırslı ve doğru yolda olduklarını düşünen karakterlerdir. Kuvira da böyle bir karakterdi. Böyle bir şekilde pes etmemliydi. Korra'ya gelince sanki bütün avatarlar içinde en işe yaramazı olduğunu ispatlarmış gibi bir bölümdü. Ne bu serinin önceki sezonlarına ne de The Last Air Bender serisine yakışmadı!

 84. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @mediasyon;


  Güzel aksiyonlu bir bölümdü. Finale yakışır şekilde son verdi.
  Umarım yeni avatar kısa sürede gelir. Bu serinin devam etmesini umuyorum. Eğer yeni avatar gelecekse şu tecrübesiz avatar olayından sıyrılıp böyle 30'lu yaşlarında tecrübeli bir avatar getirseler de bol aksiyonlu bir avatar serisi izlesek. :)

 85. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Akelaa;

  Oha korra lezbiyenmiş

 86. @Mette8;

  bu mu yani ? nerde psikopat avatar state hallerin ? kıvrana kıvrana bunumu bekledik biz.Sen öl ya korra valla bak.yeni avatar gelsin.hatta yeniside gelmesin Aangi baştan yazsınlar çizsinler falan

 87. @Khadir;

  bükücülük yerine robotların ön planda olduğu bir senaryo ancak bu kadar güzel olabilirdi 4 sezondur senaristlerin anlamadığı bir şey var oda biz aang serisini de korra serisini de bükücülük görmek için izledik dev robotların çarpışmalarını görmek için değil bu seriye toknolojiyi hiç eklememeliydiler belki bu şekilde korra da saçma sapan kararlar almak zorunda kalmazdı

 88. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Epsile;

  12 ve 13. bölümler bir arada. İzlemeden telaşlananlar için.
  Last Airbender'ın finalini 8-10 belki daha fazla kez izlemiştirim ama buna 1 kez yeter benim için. Daha iyi bir son bekliyordum açıkçası.

 89. @humeyramine;

  böyle son mu olur allasen, o kadar entrika olay sonrasında geride birsürü cevaplanmamış soru kaldı. Ve bence kuvira yaptıklarından sonra buna değmezdi

 90. @ZeckRom;

  laaaaan dizi bittiii ağlıcam nerdeyse :.(

 91. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @justbr;


  nagazaki hiroşima republic city :D

 92. @Akelaa;

  anasayfada bi anda korra yı görünce BEN ŞOK BEN İPTAL

 93. @Karakuzu43;

  Vasat bir sezon, izleyenlerin sıkan bir avatardan böyle muhteşem bir final çıkaranları tebrik ediyorum, gerçi bu hale gelmesinde de onlar suçlu ama olsun en sonunda kendilerini kurtardılar

 94. @gurulaghima;

  Sonu gerçekten mükemmel bitti The Last Airbender Kadar Olmasada Bu Da Bende Derin İzler Bırakacak... Umarım Michael Dante DiMartino Yeni Bir Avatar Serisiyle Tekrar Karşımıza Çıkar... Neden Bilmiyorum Ama The Last Airbender'da Olduğu Gibi Bitince Ağladım... :(

 95. @gurulaghima;

  14:50 ile 14:55 arasında yarıldım :D ahahaha

 96. @TheWitcher;

  fena değildi ama kesinlikle efsane bi son olmadı. o kadar acele bitti ki.

 97. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @tracham;

  Son sahnede Korra ve Asami öpüşecek sandım :D Ayrıca bolin toph tan sonra gelmiş geçmiş en iyi toprak bükücü olacak.Hatta onu bile gecebilir bana kalırsa.

  Herkese geçmiş olsun.

 98. @Kasap77;

  teşekkürler reis ... son bölümler olması cok üzücü .

×