<

The Legend of Korra 3. sezon 10. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @ScottMx;

  Zukkoyu görünce bi mutlu oldum ya la

 2. @spiderman;

  Çölü görünce Aang'deki anılarım depreşti bee.

 3. @Sercero;

  Komutan: 2 tek çekelim lan ya asdfsasdfg

 4. @Denizzzzz;

  bence ang ile korrayı karşılaştırırken (bence karşılaştırılmamalı) korranın eski avatarlarla olan bağının kopması dikkate alınmalı

 5. @freedomm;

  avatar milleti kurtarıcağına millet avatarı kurtarmak için seferber oldu resmen. Tamam ang bambaşkaydı onun yerine kim gelse dolduramaz ama bu kadarda olmaz ki angi koskoca zamanın bütün bükücülerine korku salmış ateş krallığı yakalayamadı korrayı 2 3 tane toprak bükücü yakaladı hadi yakaladı tamam bari kaçmayı başar asami olmasa ordanda kaçamicak.

 6. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @comvaru;

  22 Ağustosta sezon finali varmış

 7. @baranuzuner;

  Aang ile korra karaketi çok farklı tartışması aylar sürer

 8. @MechuleGiden;

  Zaheer Korradan çok daha dominant.Korra serisini biraz aceleye getirdiler sanki.Karakterlerle biraz daha çalışılabilirdi.Sokka Katara Toph Zuko İroh Appa Momo nireee Mako Bolin Beifong Naga Pabu nireee :D avatarın yanındaki elemanlar işte... Dizinin 3.sezonuna geldik şimdiye kadar karakterlerin oturması lazımdı ki bana sorarsanız olnuş diyebileceğim karakter ve ekibi anca 3.sezonda geldi tabiki Zaheer ve ekibinden bahsediyorum.Ang ile Korra kıyaslamasınıda komik buluyorum.Ang yola çıkarken yanında Appa ve su kabilesinden iki gariban(başlangıçta öyleydiler) vardı.Korra ise kabile reisinin kızı , beyaz lotus koruması altında , ekibinde elektrik santralinde çalışan Makosu(O ne saçmalıktı elektrik bükmek ayağa düşmüş) millet bükme dersi vermek için sıraya girmiş. Korra baba parası ,özel hoca sonra özelde işletme ;Ang ise dağda çobanlıktan tıp kazananlar gibi :D Aaron Ehasz olsa nasıl olurdu sormadan edemiyorum ang'in hatrına izlemeye devam :D

 9. @bansheegil;

  bir daha ki bölüm ne zaman çıkar ? :)

 10. @Unesty;

  sanki bu dizi yoluyla çocukların aklına özgürlüğün kötü bir şey olduğu sokulmaya çalışıyor yoksa ben mi çok şüpheciyim?

 11. @Bingrex;

  Avatar Red Lotus'a katılsa kötü olmazdı aslında, farklı bir senaryo olurdur, yada kötülüğü seçen bir avatar olsaydı

 12. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @HilalKaragl;

  Zaheer Kraliçeyi öldürerek takdirimi topladı... Bu benim düşüncem ama Zaheer bana biraz V For Vendetta çakması gibi geldi... Sisteme meydan okuması, Krallıkları yıkması vb. yönünden.. :)))

 13. @Ryuzaki;

  Bu Zaheer ve ekibi(Kızıl Lotus) Avatar serisinde ki yapılmış en ilginç karakterlerden bence. Zaheer kötü bir karakter olmasına rağmen zekası, gücü ve felsefi yanıyla sevdirdi kendini. Korra'yla kapışmasını iple çekmekteyim.

 14. @isox;

  ne derseniz deyin bi AANG olaMAZ..

 15. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Follow Arrow;

  Zuko yaşlanınca daha güler yüzlü olmuş sanki :D Geri dönmesine sevindim hala karizmatik (Ejderhayı saymıyorum bile) :D

 16. @pulzay;

  Gelmiş geçmiş en kötü avatar. Ang zamanında Kötü adamlar iyileri kaçırırdı. Ang Bir şekilde onları kurtarırdı. Şimdi Kötü adamlar Korrayı kaçırıyor. İyiler korrayı kurtarıyor. Ben daha iyi avatar olurdum.

×