<

Fargo 3. sezon 8. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Fargo 3. sezon 8. bölüm Who Rules the Land of Denial?
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @Sponsor06 (Misafir)

  Favorim kesinlikle 1.sezon.Ama 3. Sezon ve Ewan beni ikna etti.

 2. @Volky (Misafir)

  @Sarmisak aslında 8.bölüme kadar geldim eminim ki 4.sezon hakkında çoktan ipucunu verdiler fakat bize yine 4.sezonun 5 veya 6.bölümünde yansıtılar o havayı yine vayy anasını nasıl bağladılar muhabbeti derim çok akıllıca ve titizlikle hazırlanmış bir seneryo benim 2.sezon favorim tabi ama bu 1.sezon ve 3.sezona kötü diyemem hepsi bir şaheser başrol oyuncuları emmy i hakediyor Ewan Mcgregor ve Mary Elizabeth Winstead bu ikili bütün ödülleri hakediyor kadının performansı es geçilecek gibi değil

 3. @Sarmisak (Misafir)

  Sezon gayet iyi gidiyor aslında. İkinci sezon daha iyiydi kabul ama bu sezon da ona yakın ilerliyor diyebilirim.
  Bowling salonundaki adam orjinal "fargo"nun yani 96 yapımlı filmin yönetmenleri "coen kardeşlr"in bir diğer efsane filmi olan "big lebowski" adlı filme gönderme. Aynı bowling salonunda bir benzeri karakter o filmde de ruhani bir konuşma yapar. Bu sezon "fargo" havasından çok "big lebowski" havasında zaten. Müthiş bir gönderme olmuş yani.
  Bu sahneden dolayı oluşan ruhani havayı eleştirenlere de şaşırıyorum "fargo"nun içten içe ilerleyen bir kara mizahı da var ki diğer iki sezondaki "uzaylı" sahnelerini görmemiş gibi davranıyorlar. Tuhafsınız yani.
  Kabul en iyi sezon ikinci sezondu, ama bu sezon da "fargo çizgisi"nde ve "ewan mcgregor"un muhteşem oyunculuğuyla tadından yenmez bir havada ilerliyor. Sezonların bir birine bağlanmasında mr. wrenchin varlığı bile harika olmuş.

 4. @Volky (Misafir)

  Özellikle 2.sezondan sonra çok sönük kaldı bende öyle düşünüyorum fakat oyunculuklardan etkilendim başrol oyuncuları çok sağlam yinede çok beğeniyorum sanırım bi klasik benim için Fargo..

 5. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @sibel (Misafir)

  bu sezon çok vasat tam bir hayal kırıklığı. O bardaki adam mesela ne alaka ruhani bir şeymi eklediler filme cinli perili mutang lı filan. Bekliyorum inatla dizinin Fargo klasiğine kavuşmasını umudumu yitirmedim ama 8. bölüm oldu olsa olurdu artık heralde. Bu bölüm hele alel acele konusuz kalınıp yapılmış zorlama bir bölüm gibi

 6. @kanatayak (Misafir)

  altyazı bekliyorum çevirmen yarış yarış hadi koçum hadi

×