<

Family Guy 16. sezon 5. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @Haybinkunduz (Misafir)

  Kızını okutmayıp dedesi yaşındaki adamlara satan sonra kadın doktor isteyen, ulusal marşında "medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar" yazdığı halde internetinden arabasına ilacından telefonuna kadar herşeyiyle medeniyetin içinde yüzen, alkole haram diyip tomurcuk memeli bakireler ve şarap şelaleri olan bir cennet için beş vakit namaz kılan, hırsızların kollarının kesildiği şeriat sistemiyle yönetilmek isteyip "olsun bu güne kadar hangisi çalmadıki" diye oy veren ikiyüzlülerle dolu bir coğrafya.

 2. @Haybinkunduz (Misafir)

  Kızını okutmayıp dedesi yaşındaki adamlara satan sonra kadın doktor isteyen, alkol günahtır diyip tomurcuk memeli bakireler ve şarap şelaleleri olan bir cennet için 5 vakit namaz kılan, ulusal marşında medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavardır yazdığı halde internetinden arabasına ilacından telefonuna kadar medeniyetin herşeyinden yararlanan, hırsızların kollarının kesildiği bir şeriatla yönetilmek isteyip olsun şimdiye kadar hangisi çalmadıki diye oy veren iki yüzlü aşağılıklarla dolu bir coğrafya.

 3. @ÇomarSlayer (Misafir)

  barınak gibi olmuş bura hayatında en büyük başarısı akp mitingine gitmek olan çomarlar dolmuş

 4. @ıbjnvcbxchs (Misafir)

  atatürk ilkelerinden ayrılırsanız dünyada böyle bizi böyle görür halen anlamıyorsunuz

 5. @Kedi (Misafir)

  Aklı olan Türkiye ye bulusmaz,bizdeki inanç ve enerji başka hiçbir yerde yok!

 6. @@rmz (Misafir)

  Utanmakta haklisiniz. Hacli seferlwrini muslumanlar yapti. 1. Dunya savasinj muslumanlar cikardi 2. Dunya savasini muslumanlar cikardi. Yahudileri diri diri pisirdiler. Japonyaya masum cocuklarin uzerine sirf deney olsun diye bombalari muslumalar birakti. Afrikayi yillarca somuren haklarini alip kole yapan yine mulumanlar. 300 yil once delileri yakanda sizsiniz teca vuzu mesru sayanda. Irakta suriyede vietnamda kubada asyada insanlar gozonunde te ca. Vuz edende muslumanlar.

 7. @Asd (Misafir)

  Doğrudur anca heykel dikmeyi biliriz! sahi siz ne bilirsiniz diktiğimiz heykelleri yıkmayı , yetiştirdiğimiz kızlara tecavüz etmeyi, elde edemeyeceğiniz kadınları kapatmayı yenemiyceğiniz düşmanlara faşist demeyi, cennetinize gidemiyceğinizi bildiğiniz halde namaz kılmayı bilirsiniz Keşke Hindistan'daki buda heykellerinden fazlaca diktiğimiz heykelleri yıkmasaydınız da en azından çarşaf giyen kadınlar yerine heykellerimizle anılsaydık

 8. @M (Misafir)

  Insanlarin heykellerle ne alip veremedigi var anlamiyorum. Sanattan bu kadar tiksiniyosan gormek istemiyosan sokaga cikma, zaten pek sanatla ic ice olan bi ulke olmadigimiz halde bunu soylemen gozlerimi kanatti da neyse, okuldan cok caminin yapildigi bir ulkede yine de cami sayisi sana yetersiz geldigi icin oturur aglarsin evde.

 9. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @reco (Misafir)

  türkiye zaten arap ülkesiymiş heryer çarşaflı doluymuş vs vs..ulan utanacaksanız memleketinizden defolun gidin ergen sürüleri..işiniz gücünüz hükümet ,tayyip....ulan bunları okuyan derki herhalde tayyipten evvel ülke hergün uzaya uydu atıyordu teknoloji süperdi..SİZ ANCAK BU ÜLKEYE HEYKEL DİKMEYİ BİLİRSİNİZ.MAAŞALLAH HİNDİSTANDAKİ BUDA HEYKELİNDEN FAZLA HEYKELİMİZ VAR..!!!!

 10. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @gorwell (Misafir)

  zaten turkiye'nin ucuz aksiyon filmlerinde kuzey afrika veya korfez ulkelerinden biri gibi gosterilmesiyle dalga gecilmis, hemen uzulmeyin. ote yandan gidin sultanahmet , fatih taraflarina zaten arap ulkesi gibi neyinden utaniyorsunuz. dejenere, ortadogulu bir sehir su anda istanbul.

 11. @laik (Misafir)

  Utanç. :(

 12. @ahu_jenner;

  Sanki arap ulkesi degiliz , heryer kara carsafli dolu , hergun bir kadin cinayeti , cocuk istismari haberi aliyoruz , iyiye giden tek birsey soyleyin ? Ekonomi ? egitim ? dolar 4 tl olcak yakinda , maddi durumu dusuk lise ogrencileri iyi egitim alamiyacak.... wellcome to turkie arabia

 13. @Serpil (Misafir)

  Istanbul, Europe or Africa or Asia , is that really funny?

 14. @aerg (Misafir)

  Ayasofya'yi niye dahil etmisler acaba...

 15. @Sk (Misafir)

  Turkiye yine aynı arap ülkesi gibi ...

×