<

Dominion 2. sezon 8. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Dominion 2. sezon 8. bölüm The Longest Mile Home
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @pssiko;

  Önceki bölümden sonra diziye ilgimi kaybetmiştim nedense, uzun bir aradan sonra döndüm, belki uzun süredir izlemediğimdendi ama çok bomba geldi bölüm bana. Her tarafta olaylar olaylar modundaydı bölüm, heyecanla diğer bölüme geçeceğim şimdi. Çok karıştı çok :D

 2. @dragunov;

  Merkezde olmasina ragmen Alex'in oldugu bolumleri sevmiyorum, diger karakterlerin mucadeleleri daha ilgimi cekiyor. Ilk sezon bir ince daha iyiydi dizi. Tesekkurler.

 3. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @witchyy;


  bölümde en sevindiğim nokta Williamın dönüşü oldu. ölmüş olabileceğine inanmıyordum zaten. harika! Zoe için üzüldüm ama o ayrı, Claire ciddi gıcık bir kadın olmaya başladı bu sezon.

 4. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @black.eagle1903;


  Çok sıkıcı bi bölümdü. arika eline sağlık. gate den sıkılmıştık zaten. ölse de bişey ifade etmez. bakalım alex vega ya döndüğünde napacaksın cleire? umarım seni görür görmez boynuna atlamaz da noma nın olur hep. zoe un da dizi için iyi bi karakter olacağını düşünüyodum ama öyle olmadı. david ne adamsın ya kedi gibi adam ölmüyo. dört ayağının üzerine düştü uyanık kaçtı yine :D yanlız sevgili Dominion senaristi Micheal ve Alex in bu bölümde az sahnesi vardı sanki. hatta yok gibi bişeydi. hani başrol olduklarını hatırlayıp daha çok sahne yazarsan süper olacak he ne dersin? :) bu arada anlamadığım bişey var o bardaki adam seçilmiş mi anlamadım olayı şimdi sonunda bişey oldu ama. neyse micheal ın başına bela olmasında :)

 5. @Alient35;

  yeni bölümü eklenmiş arkadaşlar...

 6. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Maeglon;


  Zaten hiç sevmiyordum Claireyi şimdi nefret ediyorum. David ya da Julian indirir seni inşallah

 7. @mucoyaho;

  heyecan baya yuksektıı

 8. @carttman;

  26-27. dakikalarda ki müzik nedir arkadaşlar?

 9. @cemre1202;

  aynı bölüm yine

 10. @hmmmguzell;

  süper bölümdü

×