<

Dexter 8. sezon 12. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Dexter 8. sezon 12. bölüm Remember the Monsters?
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @Dexter'in verdiği ilham.. (Misafir)

  Harika bir dizinin daha sonuna geldik.. Kendimi boşlukta hissediyorum. Açıkcası son kısım çok anlamsız olmuş. Eğer teknesiyle birlikte fırtınanın içinde kaybolduğu kısımda bitseydi bence efsane bir son olurdu:) Ama olsun, içindeki her karakterini ayrı sevdim ben.. Bu diziyi izlerken sürekli içimde olan ama ilham bulamadığım için yazamadığım kitabı yazmaya başladım. Bu dizinin bana verdiği ilham sayesinde, seri katil bir kadını anlatan bir kitap yazdım. Bana bu fırsatı verdiği için dizist1 ekibine de ayrıca teşekkür ederim. Maalesef yükleyebileceğim tek yer ergenlerin olduğu site wattpaddi. Eğer okumak isteyen varsa, profilimin linkini bırakmak istiyorum. ( eğer site ekibi için mahsuru yoksa tabii ki, sadece benim için önemli bir adım oldu ve paylasmak istedim..)

 2. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Minyas_7;


  Hiçbir Allah'ın kulu da sormuyor Dexter nasıl o tekneden kurtuldu diye...

 3. @DeaLonG;

  Debra bitkisel hayata giriyor, Dexter'da fişini çekip öldürüyor. Sonunda Dexter oduncu oluyor. Haberiniz olsun yani.

 4. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @LordEddard;

  Senaristlere küfür etmek istiyorum ama yorumu yayınlamicaklar diye edemiyorum.İnsan birazcık da olsa mutlu sonla bitirir lan bari hadi debi öldürdünüz dexter arjantine gitseydi.Reyizi niye oduncu yapıyonuz lan!!!
  Breaking bad'de heisenberg öldü ama adam amacına ulaşarak huzur içinde öldü bari bunuda böyle bitireydiniz allahsızlar.

 5. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @EJO;


  çok ağladım bu bölümde,dexterin kurbanlarını attığı yere debrayı atması,aslında debranın da onun kurbanlarından olduğunu gösteriyor.öldürdüğü tek masum dexterin,zaten diğer kurbanları siyah poşetlerle atarken debrayı beyazlara sarıp atması masum olduğundan

 6. @firstblood;

  göğsüm daralıyor yüreğim kanıyor, olmasaydı sonumuz böyle:((

 7. @wonderful;

  beni finalinde en çok ağlatan dizilerden biriydi off ya keşke bitmesiydi ya da bu şekilde bitmeseydi azcık mutlu son olsaydı be kardeşim deb ölmeseydi mesela tamam hadi diyelim debi öldürdün bari dexter hannahın yanına gitseydi kesinlikle çok özleyeceğim dizilerden biri oldun dexter seni unutmicaz

 8. @YNWA;

  Bitme bee :( Çok alışmıştım hergün bu karakterleri seyretmeyi..Çok özleyeceğim çok.Kesinlikle dizi dünyasının 1 numarasıdır Dexter..
  Özleyeceğim :(

 9. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @osmanmelih;

  debin falan ölmesi vs..vs olurda madem dexterı öldürmeyeceklerdi oğluyla hannahın yanına gitmiş olarak bitirselerdi keşke diziyi

 10. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Scaiten;

  2 sezonda debranın hayatının içine ettiği yetmemiş gibi bir de ölümüne sebep oldun DEXTER!!! Dizideki en sevdiğim karakter Dexter'dı ama son sezonlarda duygularını işin içine karıştırmaktan her şeyi birbirine bulaştırdı. Onlara bi lafım yok desem bile ölümüne sebep olması çok saçmaydı. Debranın ölmesine sebep olsa bile bir kurşuna gitmesi falan çok küçük şeyler olmuş. Final olunca insan büyük heyecanlı şeyler bekliyor ama bazı sezon finalleri bu finale bin basar. Keşke böyle bitmeseydi, Debra ve Dexter arasında bir şeyler olmasını bile bekliyordum. Beklediğim hiçbir şey olmadı ama dizi gerçekten çok güzeldi ve harcadığım vakte değdi.

 11. @Hiradrian;

  Bu kadar sevdiğim bir diziye bu son hiç olmadı.En baba insanı çıkardılar ya la sonunda diziden..Koca bir 8 sezonu boşuna izlemişim sanki..Final tıpkı böyle birşeydi.Ama herşeye rağmen bu diziyi çok özleyeceğim..Özellikle deb. :)

 12. @mdonmez52;

  son böyle olmamalıydı..

 13. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @jesseDebra;

  bu sezonda bütün bölümlerden çok finali nasıl yapacak diye düşündüm losttan sonra dizi tarihinin en hayal kırıklığı yaratan finaliydi bence debra quin mutlu mesut yaşıcak diye düşündük debra saçma sebepten öldü geçiştirdiler hiçbir şeyi oturtamadılar finalde dexterın çocuğu çıkabilirdi büyümüş halde çok şey olabilirdi klişe olmak istememiş tamam ama keşke klişe bir final yapsaydı duymuştum final yapamadığını o yüzden hazırlıklıydım diğer sezonlar yeter bana :D

 14. @Kilitci;

  Keşke devam etse
  Dexter gibisi yok :(

 15. @esndkr;

  Cok ozledik be :/

 16. @Torque;

  Muhteşem bir final.

 17. @derda_;

  Hiç kimse yerini doldurmuyor Dex. Çok özledik, çok. :'(

 18. @Mustafa19;

  Var ya sonunu izlemeseydim daha iyiydi.

 19. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @luka;

  deb için resmen mafoldum. dexter da bu kadar çaresiz ve kendinden geçti neredeyse. ancak sonu hiç olmamış. sırf açık kapı bırakmak için ilerde yine çekeriz diye dexter fırtınadan geri vites yapmış. deb'i tekneyle götürdüğü zaman kendisinin de onunla beraber intihar edeceğini düşündüm ama deb'i suya atıp fırtınaya yol aldı. keşke deb'le birlikte suya kendisini de bıraksaydı. asıl son öyle olurdu.

 20. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @semifu;

  sonsuza kadaar mutlu mesut yaşicaklar diye mi bitmeliydi. Çok iyi bağlamışlar. arka sokaklar gibi mi olsaydı :D

 21. @unicorn;

  en iyi son ...

 22. @goksel;

  8 sezon severek izledim ama bu son olmamış :((

 23. @Hodor;

  Saçma bir son oldu yav.

 24. @Becbuc;

  deb :(

 25. @Unchained;

  aklımda kalan en büyük soru dexter öldürmeye devam ediyo mu?

 26. @Dieq0;

  yok böyle bi son :'(

×