Black Mirror 1. sezon 1. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Black Mirror 1. sezon 1. bölüm The National Anthem
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @aeh (Misafir)

  bence bölüm güzeldi ancak midemi kaldırdı o yüzden rahatsız olanlar izlemesin

 2. @sanane27;

  Dizinin ilk 10 dkksini izledim ve gercektende sacma bir dizi. Iğrenç ve gereksiz bir dizi olmuş herkes tarafından Çok beğenildi ve tavsiye edildiği için izleme kararı aldım Fakat o kadar da beğenecek bir dizi değilmiş IMDB puanına değecek bir dizi değil bence IMDB 1.1 olmali.

 3. @Gzst1;

  İlginç bir dizi

 4. @ramsey (Misafir)

  kimse beğenmemiş ama teknolojinin neler yaptırabileceğini çok iyi örneklemiş. konusu da bu olduğuna göre yanlış olan ne. bizim milletin en sevdiği şey kusur aramak olduğu için parmağa takmış herkes.

 5. @Dizimanyagı (Misafir)

  Bence vakit kaybı aldığı puanı hak etmeyen bi dizi sırf ilgi çekmek için kurgulanmış hiç beğenmedim

 6. @merve66;

  Toplumsal yozlaşmayı ÇARPICI bir şekilde anlatan bir bölüm.

 7. @krynk;

  Çok salak ve iğrenç bi bölüm bakalım diğer bölümler nasıl

 8. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @diziman06;

  ilginçti..tabi o parmak olayında parmak izi alınabilirdi sonucunda prensesin olmadığı ortaya çıkarılıp farklı bir yolda gidilebilirdi belki yalnız bu sonucu değiştirirmiydi acaba ? :)

 9. @ebruunlu;

  O kadar övgü bunun içinmiydi? Vakit kaybı oldu.

 10. @ghostworld;

  O kadar saçma ve iğrençti ki... Koskoca hükümet parmağa bakmayı akıl edememiş mi?

 11. @sinemasever42;

  O kadar saçmaydı ki hiç bir aptal tabikide böyle birşey yapmaz

 12. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @yatalak (Misafir)

  En basitinden hangi akılla bir insan "hiç bir güvence almadan" gidip domuz becerir. Becerdikten sonra dese ki 4 saat sonrada eşeğin seni becermesini istiyorum dese ne olacak? Hadi onu da yaptı diyelim, sonrasında kızı gebertmeyeceğini nasıl garanti edeceksin? Son kısımlara doğru farkedeceksiniz ki yönetmen senaryonun ilk kısımlarını fazla uzun tutmasından dolayı olsa gerek son kısımları fazla hızlı sonuca bağlamaya çalışmış. Ayrıca akla takılanlar için.. Prenses niye hafıza kaybı yaşamış, kaçıranın başbakanla alıp veremediği ne, hatta bu adam kim?, karısı 1 yıl sonra neden adama trip atıyor? Başbakanın evi hükümet binası mı ki herkes oraya toplanıp işleri ordan yürütüyor? 08:10'da gözüken eleman ömrünü yatakta mı geçiriyor? aklımda deli sorular..

 13. @wiw (Misafir)

  cok bos yorum var kesinlikle bitirin bu diziyi

 14. @larienlissesul;

  Yeraltı tekniği ile mesaj verilmiş, hafif bir distopik kayma hissettim

 15. @iq (Misafir)

  çok starndart olacak fakat.. sızde farkettınız degıl mı ? tv de konusan yorumculardan yaşlı lavuk olayı islamla bagdaştırdı.. bilinç altına işlenmesı planlanmıs 2-3 sanıyelık bır goruntu. Açıkçası daha farklı bır konu bekliyordum, çok saçma sapan buldum. Ne yanı mılyonları tv ekranına kıtlemek ıcın en ıgrenç yollardan bırısımı seçilmeliydi ? etik olmayan fakat bu kadarda igrenç olmayan birşeyler dusunulebilirdi. Ama doğru kısım şu ki: ınsanlar ne kadar ılgı çekici bulursa o kadar fazla kilitlenıyor.

 16. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Alminask (Misafir)

  Aslında yaptığınız yorumları biraz daha düşünerek İngiliz kültürüne ve yaşayış biçimine bakarak yapın. Hiç bir devlet adamı diyorsunuz da çoğu ülkede yapılmaya bilir ama orda bir kraliyet var ve aşırı şekilde önem veriliyor. Olaya Türk sistemiyle bakmayın ve asıl anlatılmak isteneni teknolojinin bu raddeye gelmesinin ne sonuçlar doğurduğunu düşünün

 17. @Boby (Misafir)

  İğrençç

 18. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Görkem (Misafir)

  Beklentimin çok altında kaldı

 19. @Anl (Misafir)

  Gereksiz mesajlarin kaygisi...vakit kaybı..

 20. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ressam (Misafir)

  bu diziyi övüp durmuyorlar miydi yav ? e leş gibi bu çok çok afedersiniz ama. ingilizler lütfen dizi yapmayin. genelde hakkaten beceremiyorsunuz. hayir ben bu saçma sapan ilk bölümden sonra nasil ciddiye alip önemseyip devam edebilirim izlemeye acaba ? ciddi izlemeye karar vermiştim halbuki. hayal kirikliği! . gerçekçilik nerede? adam yapmaz isteneni olur biter. kim zorlayabilir ? tipik ingiliz abartmasi, saçmalamasi adamlar uzayda yaşiyorlar gibi, konulari gerçek hayatla alakasiz bir şekilde ilerletip çekiyorlar dizileri, filmleri. çoğu zaman. zaten aksanlarina tahammül etmek zor genelde. gerçi ekşi'de övülmesinden anlamaliydim aslinda bu dizinin o kadar da matah olmadiğini. ' ülkenin koca başbakani tv.de domuzla ilişkiye giriyor ouvvvv konuya bak' diye mest olup çok şahane bir dizi olduğuna mi karar verdiler nedir ?!. yorum yapmayacaktim ama sinirimden kurtulmak için yazdim resmen. medyanin tuzaklarina mi dikkat çekeceksin, gerçek hayatta olabilecek bir senaryoyla çek. rezillik.

 21. @Alo (Misafir)

  Ben bu bölümde teknolojiden daha fazla durumun üzerinde durulduğunu düşünüyorum. Evet insanlar sosyal medyadan, youtubedan genel olarak internetten dolayı çok daha hızlı iletişim kurabiliyorlar. Söylentiler ve videolar doğru ya da yanlış hızla yayılıyor. Ama şu da bi gerçek ki o gün o saatte herhangi bir şey gösterilseydi o kadar insan ekran başında olmazdı. Yani insanlar bir şeye ne kadar iğrenç de dese oturup izleme eğilimi gösteriyorlar. Yeter ki ilgilerini çeksin... Ayrıca sırf domuz diye ayrıca bi iğrenen insanlara ben şunu sormak istiyorum ''Gerçek hayatta bu olaylar ne yazıkk ki yaşanıyor. Ha bir domuz ha bir bebek ha kaçırılan gencecik bir kız... Senin için hangisi daha iğrenç?''

 22. @Derdo;

  Ingiliz dizilerini,
  Ingilterenin Ingilizcesine gicik aldigimdan dolayi hic sevmem.
  Amerikalilarin kaba Ingilizcesi daha uygun oluyor.
  Admin emeginle varol tesekkürler.

 23. @htat (Misafir)

  bende baya bişey sanmıştım amk.saçmalıklarla dolu

 24. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @OKUYUN !! (Misafir)

  Acayip büyük bir mesaj bandırıyor. Günümüzdeki teklonojinin ne kadar yanlış kullanıldığının, sosyal medyaları gerizekalı insanların nasıl silaha çevirebileceğini anlatıyor. Eğer o mal halk sırf başbakanın rezil olmasını izlemek için televizyonun başında olmasaydı yayından yarım saat önce serbest bırakılan prensesi görebileceklerdi ve hem kızı hem de hayvanı kurtarabileceklerdi. Evet sosyal medyadan hep bi tiksinmişimdir. Çünkü kullanıcıların çoğusu ya bi iftira atma ya da ciddi bi olay olsa bile alay edebilme kapasitesine sahip olduğu için. İnşallah bi gün sosyal medyalar yok olur da bi rahat nefes alırız.

 25. @iğrenç (Misafir)

  leş gibi

 26. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ilk bölümü izleyen biri (Misafir)

  Leş. Daha güzel dizi veya film izlemek yerine, yorumlara aldanarak ilk bölümü izledim pişman değilim devamını izleyeni domuzla ilişkiye girmeye zorlasınlar.

 27. @Derin (Misafir)

  kesinlikle beklediğimi bulamadım. tavsiye etmem.

 28. @VANDETTA;

  bakış açınızı değiştiren, hayattan ve teknolojiden nefret ettiren ve tekrar tekrar sigara yaktıran acayip bir dizi..

 29. @ruhi bey;

  çıldırırsın.

 30. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @sss (Misafir)

  Bir insanin hayati, bence bunu yapmakla kahraman ilan edilmesi gerekir, karisini da anlamak imkansiz, esin bir kizi kurtadi, destek olsana

 31. @wonderful;

  Off çok feciydi

 32. @Eldar;

  Dünyada tam bu zamanlarda böyle dikkatimizi ne tarafa cekerlerse sadece orayı görüyoruz peki ama gercekte ne oluyor ?

 33. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Setoreyiz;

  İlk bölümün konusu ve gerçekleşen olaylar tamamen mantıksız ve olasılıksız. Şöyle ki hiçbir devlet yöneticisi herhangi bir benzeri durum karşısında böyle bir şey yapmaz ve hiçbir halkın da ondan bu yönde beklentisi olmaz. Prenses öyle kafasına esenin kaçırabileceği birisi değildir ve böyle bir şey gerçekleşirse günümüz teknolojisiyle emin olun düşündüğünüzden de kısa sürede bulunur. Kesik parmağın prensese ait olmadığı video incelenerek anlaşılır ve DNA testine tabi tutulup kesinleştirilir. Böyle bir durumun herkese ulaşması imkansızdır ve herkes tarafından izlenilip de sokakların boş bırakılması gibi bir durum söz konusu değildir, mutlaka her yerde insanlar bulunur. Son dakikaya kadar da arama ekipleri işini yapar ve böyle bir şey gerçekleşmez. Ayrıca mesaj vermek isteyen insan bir hayvanı tecavüze uğratarak mesaj vermez. Diyeceğim şu ki baya aptal düşünce mahsulü sözde mesaj vermeye çalışan mantıksızlık abidesi bir bölüm.

 34. @dnz35;

  sağlam olmuş, ileteceğini iletmiş bence , durum ne yazık ki bu ; her gelişme beraberinde bir canavar doğurur..!!

 35. @dnz35;

  sağlam olmuş, ileteceğini iletmiş bence , durum ne yazık ki bu ; her gelişme beraberinde bir canavar doğurur..!!

 36. @cagkanesnaf;

  bizim ülke olsa hayatta yapmazdı tayyip üstüne bunlar paralel yapının oyunları diye nutuk çekerdi

 37. @Navy_Hunter;

  beklentim fazla yüksek olduğundan olacak, bence çok kötüydü. teknolojinin bizi nasıl esir aldığıyla ilgili ne anlattılar şimdi?

×