You Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

You

2018 60 Dakika ABD Yönetmen: Marcos Siega, Kellie Cyrus, Erin Feeley, Lee Toland Krieger, Martha Mitchell IMDb: 8,5


You; Zeki bir New Yorklu olan Joe bir kitapçıda çalışmaktadır. Bir gün kitapçıya gelen Beck, Joe’nun ayaklarını yerden keser. Joe, ilk görüşte Beck’e aşık olmuştur. Joe, sevdiği kızın kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Beck’i elde etmek için teknolojiyi kullanmaya başlayan ve onu her yerde takip eden Joe’nun takıntı tavırları Beck’in en yakın arkadaşı Peach’ı şüphelendirse de ona engel olamaz. Joe, sonunda Beck’in takipçisi olmaktan çıkıp erkek arkadaşı olur.
2018 ABD yapımı olan You dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Marcos Siega, Kellie Cyrus, Erin Feeley, Lee Toland Krieger, Martha Mitchell 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8,5 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan You yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. You dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
10 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @Sudekomurcu01;

    Kesinlikle son zamanlarda izlediğim en güzel diziydi çok sürükleyici ve heyecanlı heleki 9 ve 10. Bölüm efsaneydi 2. Sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

  2. @S3lcuk (Misafir)

    Dizi netflix den lifetime mı geçmiş ?

  3. @Sky (Misafir)

    Cok güzeldi pazar günleri izleyeceğim

×