Romantic Doctor, Teacher Kim Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Romantic Doctor, Teacher Kim

2016 Dram, Romantik, Asya Dizileri 60 Dakika G. Kore Yönetmen: In Sik Yoo IMDb: 8.3


Boo Yong-Joo (Han Suk-Kyu) ünlü bir cerrahtır. Bir gün, aniden ortadan kaybolur ve hiç kimse onun neden ortadan kaybolduğunu tam olarak bilmiyordur. Boo Yong-Joo tekrar ortaya Öğretmen Kim olarak çıkmış ve kendisine Romantik Doktor ismini takmıştır. O, şimdi gözlerden uzak bir hayatın tadını çıkarmaktadır. Kang Dong-Joo (Yoo Yeon-Seok), birisini kazanmak için bir doktor olmuştur ve Yoon Seo-Jung (Seo Hyun-Jin) ise birisi tarafından takdir edilmek için doktor olmuştur. Her ikisi, Öğretmen Kim ile tanıştıktan sonra hayatın değerini öğrenir ve aşktan teselli bulurlar.
2016 G. Kore yapımı olan Romantic Doctor, Teacher Kim dizisi Dram, Romantik, Asya Dizileri türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda In Sik Yoo 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8.3 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan Romantic Doctor, Teacher Kim yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Romantic Doctor, Teacher Kim dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
20 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @Levent (Misafir)

    Harika bir dizi devamı gelmeyecek olması çok kötü :(

  2. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
    @Yok (Misafir)

    İlk defa sonu bu kadar havada kalan bir Güney Kore dizisi izledim. Doldam sanatoryum olacaktı, olmadı. Travma merkezi olacaktı, olmadı. Kaldı öyle. Diğer hastanenin başhekimi kovulacak gibi oldu, olmadı. Kim Hoca başa geçer gibi oldu, olmadı. Herkes ve her şey olduğu gibi olduğu yerde mi kaldı şimdi? Bu kadar eleştirdim ama korkmayın dizi güzel :) Çok akıcı ilerliyor ve başarılı karakterleriyle sizi içine çekiyor. İzlemenizi tavsiye ederim.

×