Okkupert Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Okkupert

2015 Dram, Gerilim 45 Dakika Norveç, İsveç Yönetmen: John Andreas Andersen, Erik Skjoldbjærg, Pål Sletaune IMDb: 7.7


Norveç'in en pahalı yapımlarından biri olacak ‘Okkupert’, Rusya’nın yakın bir gelecekte Norveç’i işgal etmesini ve Norveçli politikacıların verdiği mücadeleyi konu alıyor. AB'nin de sessiz kaldığı işgalde Rusya, Norveç’i işgal etmekle kalmaz, aynı zamanda ülkenin petrol kaynaklarını da kontrol altına alır. Rus işgali sırasında Norveç halkının günlük hayatlarını sürdürmesine izin verilir, ancak bu işgalin yarattığı huzursuzluğu azaltmayacaktır. Dizinin 11 milyonluk bir bütçeye sahip olduğu aktarılırken, yayın tarihi ise 27 Eylül olarak verildi. Dizi, konusu itibariyle her iki devletin yetkilileri tarafından bir hayli eleştirildi.
2015 Norveç, İsveç yapımı olan Okkupert dizisi Dram, Gerilim türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda John Andreas Andersen, Erik Skjoldbjærg, Pål Sletaune 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7.7 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 45 Dakika olan Okkupert yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Okkupert dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
10 Bölüm
2.Sezon
8 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @Tebevolimo;

    Dizi konusu itibariyle ilgi çekici. Bu tarz politik dizileri seviyorum. ayrıca fosil yakıtların azaltılması ve alternatif enerji kaynaklarının (toryum) kullanımına geçilmesi sonrası yaşanabilecekler (günümüzde de yaşanması muhtemel enerji savaşlarına) ve olası senaryolara değiniyor. Dizi biraz ağır ilerliyor gibi gelebilir. ama konusu sizi saracaktır.

×