Moonlight Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Moonlight

2007 Dram, Fantastik, Korku, Gerilim 60 Dakika Amerika Yönetmen: Fred Toye, Chris Fisher, Paul Holahan IMDb: 7.7


Vampir efsanesine taze kan! Uzun boylu, karanlık ve ölümsüz... Moonlight'ın özel dedektifi Mick St. John ile tanışın. Onu diğer dedektiflerden ayıran özellik vampir olması. Sinemada devrim yaratan “Matrix Üçlemesi”nin prodüktörlerinden Joel Silver imzalı Moonlight’da bugüne kadar alışmadığımız tarzda bir dedektifle karşı karşıyayız. Mick St. John adlı bu özel dedektif bundan 60 yıl önce, evlenmek üzere olduğu Caroline adında bir vampir tarafından baştan çıkarılıyor ve ısırılıyor. Bu ısırık onun kaderini belirliyor aynı zamanda. Artık o, sonsuza kadar genç, yakışıklı ve karizmatik kalacak bir ölümsüzdür. Moonlight izle Mick St. Joh’un bugünkü yaşamındaki en önemli kişi; aşık olduğu Beth Turner adındaki başarılı bir gazeteci. Sıra dışı cinayetlerin üzerindeki sır perdelerini aralamakta ustalaşmış bir gazeteci olan Turner, kahramanımızın aksine bir “ölümlü”. Mick’in çıkmazı da burada başlıyor. Bir tarafta kendisi gibi ölümsüz yaratıklarla savaşı sürerken, diğer taraftaysa kendisine yaşama sevinci veren aşık olduğu kadını ve diğer insanları koruması gerekiyor.
2007 Amerika yapımı olan Moonlight dizisi Dram, Fantastik, Korku, Gerilim türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Fred Toye, Chris Fisher, Paul Holahan 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7.7 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan Moonlight yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Moonlight dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
16 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @Batuhan (Misafir)

    Bu dizi benim favori dizimdi. İlk izledigimde çok sevmiştim. Kaç sene olmuş:( I love you Moonlight)

  2. @solayagim;

    Harika bir dizi zamanında çok hoşuma gitmişti. Keşke ok.ru dışında rapidvideo gibi alternatiflere de eklensede indirip arşivleyebilsek.

×