Lie to Me Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Lie to Me

2009 Suç, Dram, Gizem 43 Dakika ABD Yönetmen: Daniel Sackheim, Michael Zinberg, Vahan Moosekian IMDb: 8.0


Sıradan bir insan 10 dakikalık bir konuşmada 3 yalan söyler! Lost, Shark ve 24 dizilerinin yapımcılarından Davranış Bilimcisi Paul Ekman'ın hayatından esinlenen ve başrolünde Pulp Fiction, Rezervoir Dogs gibi en iyi Tarantino filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu Tim Roth'un oynadığı drama. İnsanların yüzlerinden, vücut duruşlarından, ses tonlarından ve konuşma şekillerinden doğru mu yoksa yalan mı söylediklerini analiz ederek FBI başta olmak üzere, polise, hukuk firmalarına, özel şirketlere, askeri birimlere en zor vakaları çözmede yardımcı olan Dr.Lightman ve ekibini konu alıyor.
2009 ABD yapımı olan Lie to Me dizisi Suç, Dram, Gizem türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Daniel Sackheim, Michael Zinberg, Vahan Moosekian 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8.0 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 43 Dakika olan Lie to Me yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Lie to Me dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
13 Bölüm
2.Sezon
22 Bölüm
3.Sezon
13 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @fyzkk;

    Karakter olarak House, ama tam oturmamış sanki. Başlamak isteyenler için dizi güzel ama her sey açıklanmıyor sanki, yalan olduğunu anlıyo ama niye yalan olduğunu anlatmıyo gibi. Bi de bitmiş diziler çok bi önyargı oluşturmuyor bende ama son sezon sıkıcılaştı bıraktım.

  2. @hakikatsever;

    Bitireli birkaç ay oldu. Ama olayları biraz daha unutmayı bekleyip tekrar başlayacağım. Tavsiye ederim.

  3. @selinimini;

    Dizi ne kadar başarılı tartışılır ama inanılmaz etkileyici olduğunu düşünüyorum. Zira 2009'da izlemiştim, şimdi tekrar izliyorum.

×