Lethal Weapon Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Lethal Weapon

2016- Aksiyon, Suç, Dram 60 Dakika ABD Yönetmen: Steve Boyum, Jason Ensler, McG IMDb: 8.0


Fox kanalının yeni dizilerinden olan ve daha önce aynı ismi taşıyan “Cehennem Silahı” isimli filmden uyarlanacak olan Lethal Weapon dizisi 21 Eylül’de ekranlarada olacak. Mel Gibson ve Danny Glover’in başrolünü paylaştığı popüler filmin dizi uyarlaması ve geliştirmesi Matt Miller tarafından yapılacak. Lethal Weapon dizisinin oyuncuları ise; Clayne Crawford (Rectify, Rogue, 24), Damon Wayans (The Underground, My Wife and Kids), Keesha Sharp (American Crime Story), Jordana Brewster (American Crime Story, Dallas), Kevin Rahm (Bates Motel, Mad Men, Desperate Housewives), Chandler Kinney ve Johnathan Fernandez. Lethal Weapon dizisinin konusu ise; küçük bir kalp krizi geçiren Detektif Murtaugh’un hayatındaki tüm stresi kaldırmaya çalışmasını anlatacak. Ama bu yolda suçlular kadar ortağı Riggs de ona yardımcı olmayacaktır.
2016- ABD yapımı olan Lethal Weapon dizisi Aksiyon, Suç, Dram türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Steve Boyum, Jason Ensler, McG 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8.0 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan Lethal Weapon yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Lethal Weapon dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
18 Bölüm
2.Sezon
22 Bölüm
3.Sezon
15 Bölüm
4.Sezon
1 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @denizdedeniz (Misafir)

    80 li yıllarda izlediğimiz cehennem silahı sinemasının diziye uyarlanmış versiyonu. sinemaya doyamadıysanız dizi izlenebilir. 10/8

×