Just Between Lovers Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Just Between Lovers

2017 Dram, Romantik, Asya Dizileri 70 Dakika Güney Kore Yönetmen: Kim Jin Won IMDb: 9.4


Geunyang Saranghaneun Sai - Just Between Lovers Lee Gang-Doo'nun (Lee Joon-Ho) bir futbolcu olma hayali vardır, ama bir kaza bu hayalini sona erdirdir. Geçirdiği bu kaza da bacağı kırılır, aynı zamanda babasını kaybeder. 3 yıl rehabilitasyon sonrasın da hiçbir şey yapmamakta ,sadece günlerini boş geçirmektedir. Lee Gang-Doo daha sonra Ha Moon-Soo ile (Won Jin-A) tanışır. Ha Moon-Soo ise mimari modeller yapmaktadır. Ha Moon-Soo, küçük kardeşinin öldüğü kazada, hayatta kaldığı için suçluluk duygusu hissetmektedir. Duygularını bastırırken, ciddiyetle hayatını yaşamaktadır. Lee Moon Gang-Doo ile tanıştıktan sonra, Ha Moon-Soo gizlediği duygularını ifade etmeye başlar.
2017 Güney Kore yapımı olan Just Between Lovers dizisi Dram, Romantik, Asya Dizileri türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Kim Jin Won 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 9.4 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 70 Dakika olan Just Between Lovers yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Just Between Lovers dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
6 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @sahinirfan;

    dizinin kalan bölümlerini istiyorum...

  2. @Pinöör;

    kalan bölümler neden eklenmemiş

  3. @Yorumcu (Misafir)

    Mükemmel bir kurgu. Kore dizilerindeki geçmişe dönüş çok başarılı bir şekilde yapılıyor. Oyuncuların da hepsinin birbirinden güzel olmasının yanında, rollerine de çok uymuşlar.

×