Doom Patrol Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Doom Patrol

2019- 60 Dakika ABD Yönetmen: Salli Richardson-Whitfield IMDb: 8,3


Doom Patrol, Robotman, Negative Man, Elasti-Girl, Crazy Jane ve Doktor Niles Caulder’ın maceralarını konu ediyor. Doom Patrol’ün her bir üyesi onlara insanüstü yetenekler kazandıran korkunç kazalar geçirdi. Ancak bu kazalar çeşitli yaralar ve görüntü bozukluklarına da neden oldu. Çeşitli eziyetlere maruz kalan, travma yaşayan bu ekip, Şef sayesinde bir araya gelir. Onlar artık yaşanan tuhaf olayları araştırmak ve dünyayı korumak için zorlu bir mücadeleye atılır.
2019- ABD yapımı olan Doom Patrol dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Salli Richardson-Whitfield 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8,3 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan Doom Patrol yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Doom Patrol dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
15 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @grkn_isik;

    Düşünme bile direk başla.

  2. @omerrr;

    Titans taki kaplanın evindeki lavukluklar bunlar gothamla bir alakası olabilirmi acaba

  3. @KingHayran;

    Eğer başlasam mı başlamasam mı diye düşünüyorsun durma direk izle. Dizi hiç sıkıcı değil adeta kendine sarıyor, bunun hikayesi ne bunun hikayesi ne diye ve 1. bölümünün sonunda çok güzel bitti 2. bölümü merakla bekliyorum Saygılar...

×