666 Park Avenue Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

666 Park Avenue

2012 Dram, Korku, Bilim Kurgu 60 Dakika ABD Yönetmen: Robert Duncan McNeill IMDb: 6.9


Uğursuz 666 Park Avenue adresinde, arzu ettiğiniz her şeye sahip olabilirsiniz. Herkesin ihtiyaçları, arzuları ve hırsları vardır. The Drakein sakinleri için binanın gizemli sahibi Gavin Doran (Terry OQuinn) tarafından tüm bunlar karşılanıyor. Ancak her Faustvari anlaşmanın bir bedeli vardır. Ortabatıdan gelen idealist genç çift Jane Van Veen (Rachael Taylor) ve Henry Martine (Dave Annable) tarihi binanın yöneticiliği teklif edilir. Çift sadece Doran ile esrarengiz karısı Olivianın (Vanessa Williams) entrikalarına yem olmuyor aynı zamanda içinde yaşayanların hayatlarını tehlikeye atan ve onları hapseden binadaki karanlık ve doğaüstü güçleri bilmeden deneyimlemeye başlıyorlar. Iyilikle kötülük arasındaki epic savaşın işlendiği bu yeni dizide, Seksi, kışkırtıcı ve davetkar The Drake sakinlerini hırs ve arzularıyla baştan çıkararak üzerlerinde karanlık bir hakimiyet kuruyor.
2012 ABD yapımı olan 666 Park Avenue dizisi Dram, Korku, Bilim Kurgu türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Robert Duncan McNeill 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 6.9 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan 666 Park Avenue yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. 666 Park Avenue dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
13 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @archcoder;

  Aslında dizinin konusu ilgi çekici ve biraz da Stephen King'in "Rose Red House" filmindeki evi anımsattı bana. Apartmanın değişken yapısı ve sahibiyle özdeşle fikri güzel birşey. Ancak şunu söylemeyeliyim ki 1. bölümden itibaren hikayenin ve bazı karakterlerin nedensizce kaybolması aralarındaki kopukluğu ve dolayısıyla da reytingini düşürmesine şaşmamalı. Daha iyi bir kurgu ve senaryo ile yeniden revize edilirse bence dizi tutar gibi.

 2. @lcy;

  2.sezon yokmu yawwwwwww?

 3. @Beyzayrlky;

  İzlesem mi bilemiyorum :3

×