12 Monkeys Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

12 Monkeys

2015 Macera, Dram, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim 42 Dakika ABD Yönetmen: David Grossman IMDb: 7,6


12 Monkeys Konusu: Dünyada meydana gelen veba salgınına benzer bir virüs nedeniyle insanlığın çoğu ölmüştür. Aradan çok uzun yıllar geçer. Yıl 2035'dir. Bu dönemin bilim insanları salgına neden olan kaynağı bulmak için çalışmalarına devam etmektedirler. Salgının nasıl ortaya çıktığını anlamak için bir zaman makinesi icad ederler. James Cole isimli eski bir mahkumu geçmişe göndererek hep virüsün neden ortaya çıktığını anlamaya hemde Cole'den insanları uyarmasını dolaysıyla tarihin akışını değiştirmesini isterler. Görevi kabul etmekten başka çaresi olmayan Cole, eski zamana döndüğünde kendini bir akıl hastanesinde yatarken bulur. Bu durumdayken nasıl virüsün kaynağını araştıracak ve nasıl insanları uyaracaktır? Daha doğrusu bir deliye kim inanır ki?. Yinede umudunu kesmeyen James Cole çalışmalarına başlar... 2015 Abd yapımı olan ve diğer adı 12 Maymun olan dizimiz Bilim kurgu, macera ve gizem türlerinde izleyiciyle buluşmuştur. 2018 yılında final yapan 12 Monkeys dizisi toplamda 47 bölüm sürmüştür. Dizist sitesi 12 monkeys yabancı dizisini türkçe altyazılı full hd sunar. İyi seyirler dileriz.
2015 ABD yapımı olan 12 Monkeys dizisi Macera, Dram, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda David Grossman 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7,6 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 42 Dakika olan 12 Monkeys yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. 12 Monkeys dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
13 Bölüm
2.Sezon
13 Bölüm
3.Sezon
10 Bölüm
4.Sezon
11 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @SercanSK;

  filmide oldukça iyidir

 2. @kafkaokuru;

  kaçırmayın bu diziyi derim, su gibi 4 sezon akıp gidiyor

 3. @Qarantina;

  mükemmel bir kurgu, finali mükemmel olan o nadir dizilerden..

 4. @iBoy (Misafir)

  Dizi 4. sezonda keşke final yapmasa. Efsane bir dizi.

 5. @haylesass;

  Senaryosu için izlenebilir bir dizi ama ortalama, en sevdiklerimden değil

 6. @ozlem74;

  dizinin 2.sezonu syfy da 18 nisan 2016 da başlayacak biz de o tarihte burada görürüz umarım 1.sezon tabii ki filmle karşılaştırmalar vs biraz karışık geçti benim için ama yine de tatmin ediciydi, 2.sezonu merakla bekliyorum

 7. @denizati;

  merakla yeni sezonu bekliyorum ilgi çekiciydi ...

 8. @VivaLaaVida;

  Afişi yeter ????

 9. @kafa_zehir;

  gayet başarılı. akıcı ve tutarlı bir dizi.

×